Ferid Agani infektohet me Coronavirus

Prishtinë | 21 Nën 2020 | 08:33 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Partisë së Drejtësisë, Ferid Agani ka bërë të ditur se është infektuar me Coronavirus.

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, Agani ka njoftuar se është duke u trajtuar në shtëpi.

Ai ka bërë thirrje për kujdes nga të gjithë qytetarët.

Postimi i plotë:

Te dashur familjare, miq, e dashamire,

Pas me shume se tete muaj beteje te suksesshme kunder infeksionit Covid ne vijen e pare te punes se rregullte me paciente, keto dite me preku edhe mua ky virus tinzar.

Shpresoj se me ndihmen e Zotit te Madherishem dhe kolegeve profesioniste te kesaj lemie do tia dal te tejkaloje edhe kete sprove te radhes. Per momentin ndodhem ne shtepi duke marre trajtimin e nevojshem nen perkundesjen e familjareve.

Ju pershendes perzemersisht dhe ju lus per mirekuptim per shkak te pamundesise qe te komunikoje me ju ne vellimin dhe cilesin e rendomte.

Poashtu ju lus per kujdes te shtuar ndaj ketij infeksioni viral.

Me shume respekt,

Ferid Agani

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme