Festë e madhe në AAK pas lirimit të Haradinajt

Prishtinë | 27 Pri 2017 | 09:08 | Nga Jehona Zhuniqi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Zyrtarë të lartë të AAK-së, deputetë dhe simpatizantë janë mbledhur në selinë e kësaj partie, ku po festojnë lirimin e liderit të tyre nga Gjykata e Colmarit.

Menjëherë pa lajmit për lirimin e Ramush Haradinajt janë ndezur dhe fishekzjarrë në rrugë, sukur shihet dhe në këto foto të kapura me telefon nga gazetarët e Ekonomia Online.

Ish-kryeministri i Kosovës u mbajt gati 4 muaj nga autoritetet franceze, për shkak të një fletarresti të Serbisë.

Lexo më shumë:

Të ngjashme