Fillon dezinfektimi i aeroportit “Adem Jashari”

Prishtinë | 13 Mar 2020 | 13:53 | Nga Ekonomia Online

Pas vendimit të Ministrisë së Infrastrukturës për ndalimin e fluturimeve ajrore Gjermani, Francë, Zvicër dhe Itali, në aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës ‘Adem Jashari’ ka filluar me dezinfektimi i hapësirave të aeroportit si dhe të automjeteve të shërbimeve operative.

Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook e ka bërë të ditur zëdhënësja e ANP, “Adem Jashari” Valentina Gara.

Postimi i plotë:

“ANP ‘Adem Jashari’ ka filluar me dezinfektimin e hapësirave të aeroportit si dhe të automjeteve të shërbimeve operative!

Fotografia e Valentina Gara
Fotografia e Valentina Gara
Fotografia e Valentina Gara

Të ngjashme