Fushë Kosovë, burri e bën gruan për spital

Prishtinë | 23 Gus 2018 | 09:51 | Nga

Policia e Kosovës e ka arrestuar një burrë, i cili pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht gruan e tij.

Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në mesditë ndërsa në njoftimin e policisë saktëson se viktima ka marrë lëndime trupore dhe është obliguar të marrë ndihmën e mjekut.

Sipas njoftimit zyrtarë i dyshuari është paraburgosur për 48 orë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme