Gashi në Prizren takon homologen nga Shqipëria, Elva Margariti

Prizren | 14 Mar 2019 | 12:13 | Nga Nexhmie Hyseni Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim ministren e Kulturës të Shqipërisë, Elva Margariti, bashkë me një delegacion, shkruan Ekonomia Online.

Në takimin i cili u mbajt në zyrat e Ministrisë së Kulturës në Prizren, mes ministrit Gashi dhe asaj të Shqipërisë Margariti u lejuam të marrim vetëm pamje ndërsa pas takimit do të ketë prononcim për medie.

Lexo më shumë:

Të ngjashme