Gjakovari i dehur sulmon gruan dhe fëmijët

Prishtinë | 19 Sht 2021 | 10:06 | Nga Ekonomia Online

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti në gjendje në dehur ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe dy fëmijët e tij.

“Gjakovë 18.09.2021 – 16:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe dy fëmijët e tij viktimat kosovar. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të ngjashme