Grabitje e armatosur në një pompë derivatesh në Prishtinë

Prishtinë | 11 Pri 2022 | 09:34 | Nga Ekonomia Online

Policia njofton se një pompë derivatesh në Prishtinë ka qenë cak i një personi të maskuar dhe të armatosur.

I njëjti nën kërcënimin e armës ka grabitur një shumë parash dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

GRABITJE/Prishtinë 10.04.2022 – 03:42. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa ishte duke punuar në pompë të derivateve, një person i maskuar dhe nën kërcënimin e armës i ka grabitur një shumë parsh dhe është larguar në drejtim të panjohur. Rasti në procedurë hetimore.

Të ngjashme