Grabovci ngre dolli me presidentët Thaçi e Meta

Prishtinë | 03 Jan 2019 | 16:24 | Nga Ekonomia Online

Ish-deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Adem Grabovci, ka publikuar një fotografi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook ku shihen duke ngre dolli me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe atë të Shqipërisë, Ilir Meta.

“Një dolli për fillim të mbarë të Vitit të Ri 2019, së bashku me mikun dhe përkrahësin e përhershëm të Kosovës, Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, dhe Presidentin e Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi”, ka shkruar ndër të tjera Grabovci në mbishkrimin e fotografisë.

Postimi i plotë i Grabovcit:

Një dolli për fillim të mbarë të Vitit të Ri 2019, së bashku me mikun dhe përkrahësin e përhershëm të Kosovës, Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, dhe Presidentin e Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi.

Viti 2019 do jetë vit i zhvillimit, i bashkëpunimit shumë më të intensifikuar si dhe i integrimeve të gjithmbarshme????.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme