Gruaja nga Gjakova rrah burrin e saj

Prishtinë | 09 Tet 2021 | 09:38 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast dhune në familje.

Sipas policisë, një grua ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj.

Rasti ka ndodhur në Gjakovë, derisa pas intervistimit palët janë liruar.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj viktimës mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thekson raporti.


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme