Gruas në Vushtrri hajnat ia vjedhin frizin, një pompë uji dhe mish

Prishtinë | 26 Qer 2022 | 08:58 | Nga Ekonomia Online

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në mëngjes në Vushtrri.

Atje një grua ka raportuar në Polici se disa persona të panjohur kanë hyrë me forcë në shtëpi dhe prej aty kanë vjedhur një pompë të ujit, një friz dhe një sasi mishi.

“VJEDHJE E RËNDË | Vushtrri 25.06.2022-09:00. Ankuesja femër kosovare, ka njoftuar se persona të pa njohur me forcë kanë depërtuar në brendinë shtëpisë së saj  dhe nga  aty kanë vjedhur: një pompë të ujit, një friz dhe një sasi mishi”, thuhet në raport.

Të ngjashme