Gucati thotë se mes gëzimit, sonte ka edhe hidhërim!

Prishtinë | 14 Dhj 2018 | 18:58 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hysni Gucati, tha se sot, me formimin e Ushtrisë së Kosovës, përveç gëzimit ka edhe hidhërim.

“Sonte përveç gëzimit kemi edhe hidhërim. E kemi në burg komandantin Sylejman Selimi. Gëzimin e ndajmë përgjysmë për hir të tij. Por, ju uroj të gjithëve këtë ditë, Ju uroj Ushtrinë tonë dhe besoj se suksesi s’do të ndalet”, tha ai për KTV.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme