Hap llogari të rremë në Instagram, arrestohet nga Policia

Prishtinë | 05 Mar 2019 | 09:51 | Nga Ekonomia Online

Është arrestuar një femër pasi e njëjta ka hapur një llogari në Instagram dhe ka publikuar foto e ka bërë komente banale në emër të tjetër kujt.

“Fshati Bradash, Podujevë – Është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare, e cila në rrjetin social “instagram” ka hapur një llogari, ka publikuar foto duke bërë komente dhe shkrime banale në emër të viktimës femër K/Shqiptare. E dyshuara pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes”.

Të ngjashme