Haradinaj e Gjini, vizituan punimet në rregullimin e shtratit të Lumit Krena

Prishtinë | 07 Dhj 2019 | 15:50 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, së bashku me kryetarin e Gjakovës, Ardian Gjinin, vizituan punimet në rregullimin e shtratit të Lumit Krena.

“Falë këtij investimi dhe shumë të tjerave, Komuna e Gjakovës ka marrë vëmendjen e merituar, duke u ofruar qytetarëve të saj, infrastrukturë dhe projekte zhvillimore të rëndësishme!”, ka shkruar Haradinaj.

Ky është postimi i plotë:

Sot bashkë me Kryetarin e Komunës së Gjakovës Ardian Gjini, vizituam punimet në rregullimin e shtratit të Lumit Krena, faza e III-të.

Falë këtij investimi dhe shumë të tjerave, Komuna e Gjakovës ka marrë vëmendjen e merituar, duke u ofruar qytetarëve të saj, infrastrukturë dhe projekte zhvillimore të rëndësishme!

RH

Image may contain: 1 person, standing and outdoor
Image may contain: one or more people and outdoor
Image may contain: 1 person, standing and outdoor
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme