Haradinaj e vazhdon traditën, kafe dhe ëmbëlsira me policët për Kurban Bajram

Prishtinë | 11 Gus 2019 | 08:37 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, mëngjesin e Kurban Bajramit e nisi duke shërbyer kafe dhe ëmbëlsira për policët e Kosovës.

Këtë e bëri të ditur vetë ai përmes një shkrimi në Facebook, ku shfaqi edhe disa fotografi të mëngjesit të kësaj dite feste.

“Mëngjesin e kësaj dite feste e nisëm bashkë me Policët e Kosovës, me kafe e ëmbëlsira” ka shkruar Haradinaj.

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and outdoor
Image may contain: 1 person, standing and outdoor
Image may contain: 14 people, people smiling, people standing
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme