Haradinaj i mbledhë anëtarët e partisë, flasin për zgjedhjet

Prishtinë | 08 Jan 2021 | 14:59 | Nga Ekonomia Online

Në prag të zgjedhjeve të jashtëzakonshme, në AAK sot janë mbledhur për të dikskutuar për këtë proces.

Në faqen zyrtare të AAK-së kanë bërë të ditur se kreu i partisë, Ramush Haradinaj ka diskutuar me kryetarët e komunave, kandidatët për kryetarë dhe kryetarët e degëve për procesin zgjedhor.

Nga AAK-ja thonë se janë të mobilizuar për fitore.

“Diskutim me kryetarët e komunave, kandidatët për kryetarë dhe kryetarët e degëve të AAK-së, për procesin zgjedhor. Aleanca është mobilizuar gjithandej për fitore”, thuhet në njoftim.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme