Haradinaj: I përjetshëm kujtimi për Gani Foniqin

Prishtinë | 25 Gus 2019 | 13:52 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se sot ka qenë në vizitë ngushëlluese në familjen Foniqi në Zajm të Klinës për ndarjen nga jeta të Gani Foniqit.

“Vizitë ngushëlluese në familjen atdhetare Foniqi në Zajm të Klinës, për ndarjen nga jeta të mikut tonë, ekonomistit dhe veprimtarit të devotshëm Ganiut, ndër themeluesit e degës së AAK-së në Klinë dhe anëtar i kryesisë së saj. I përjetshëm kujtimi i tij”, ka shkruar Haradinaj në rrjetin social Facebook.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme