Haradinaj i shkon në vizitë Agim Veliut, e ngushëllon për vdekjen e axhës

Prishtinë | 03 Mar 2019 | 14:51 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka vizituar sot familjen Veliu, për t’i shprehur ngushëllime kryetarit të Komunës së Podujevës dhe nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu, për vdekjen e axhës së tij.

Lajmin për vizitën në familjen Veliu e ka bërë publik vetë kryeministri Haradinaj, përmes një postimi në Facebook.

 “Vizitë ngushëlluese në familjen e kryetarit të Komunës së Podujevës, Agim Veliu, për ndarjen nga jeta të axhës së tij, Shefqetit”, ka shkruar Haradinaj.

Shefet Veliu ndërroi jetë në moshën 85-vjeçare.

Vizitë ngushëlluese në familjen e kryetarit të Komunes së Podujevës, Agim Veliu, për ndarjen nga jeta të axhës së tij, Shefqetit.RH

Posted by Ramush Haradinaj on Sunday, March 3, 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme