Haradinaj lë anash fushatën zgjedhore dhe del për vrap në Gërmi

Prishtinë | 01 Sht 2019 | 10:40 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka vendosur që ta lë anash fushatën zgjedhore për disa çaste dhe ka dalë për të vrapuar në Parkun e Gërmisë.

Ai në llogarinë e tij të Facebook-ut e ka postuar një fotografi ku shihet me rroba sportive dhe ka shkruar “Mirëmëngjesi nga Parku i Gërmisë”.

Mirëmëngjesi nga Parku i Gërmisë!RH

Gepostet von Ramush Haradinaj am Sonntag, 1. September 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme