Haradinaj shkon për ngushëllime në familjen e gazetares Ardita Sylejmani-Bllaca

Prishtinë | 23 Sht 2019 | 12:41 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, bashkë me gruan e tij Anitën, ishin për ngushëllime në familjen Sylejmani e Bllaca për të shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Arditës – gazetares e cila ndërroi jetë javën e kaluar gjatë lindjes në një spital në Budapest, njofton Klan Kosova.

“Me Anitën dhe bashkëpunëtorë në familjen Sylejmani e Bllaca për të shpreh ngushëllimet e sinqerta për ndarjen nga jeta të Arditës. Ardita do të kujtohet përherë si njeri me virtyte të larta dhe gazetare profesioniste”, ka shkruar Haradinaj.

Image may contain: 4 people, people sitting, suit and indoor
Image may contain: 6 people, people sitting and indoor
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme