Haradinaj viziton kompleksin e dëshmorëve në Vrellë të Istogut

Prishtinë | 25 Jan 2020 | 18:35 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj gjatë ditës së sotme ka vizituar kompleksin “Dëshmorët e Kombit” në Vrellë të Istogut.

Haradinja ka shkruar se ky është një memorial madhështorë dhe respekt për të rënët në ato anë.

“Vizitë Kompleksit “Dëshmorët e Kombit” në Vrellë të Istogut, një memorial madhështor në respekt për të rënët. Lavdi dëshmorëve e heronjve të Kosovës”

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme