Hoti bën homazhe te varri i Rugovës: Përherë mirënjohës ndaj figurës së tij

Prishtinë | 17 Shk 2021 | 09:15 | Nga Erdonita Hebibi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti, ka bërë homazhe pranë varrit të ish-presidentit Ibrahim Rugova, ku tha se qytetarët përherë do të jenë mirënjohës ndaj figurës së tij, raporton Ekonomia Online.

 “Qytetarët do të jenë përherë mirënjohës presidentit të Kosovës Ibrahim Rugova dhe të gjithë atyre që kanë flijuar për pavarësi”, tha Hoti.

Lexo më shumë:

Të ngjashme