Hoti shpreh ngushëllime pas vdekjes së gazetarit Sulejman Gashi

Prishtinë | 11 Sht 2020 | 17:12 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka shprehur ngushëllime pas vdekjes së gazetarit Sulejman Gashi.

“Në emrin tim dhe të Qeverisë së Republikës së Kosovës u shpreh ngushëllime familjes, miqve, të afërmve dhe bashkëpunëtorëve të tij”, ka thënë Hoti.

“Qoftë i përjetshëm kujtimi për të!”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme