Hoxhaj: Arzien do ta kujtojmë gjithmonë si një aktiviste të përkushtuar dhe punëtore të palodhshme

Prishtinë | 21 Kor 2021 | 19:44 | Nga Ekonomia Online

Ish-kryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të aktivistes së PDK-së në Gjilan, Arzie Nuhiut.

Hoxhaj në telegramin e tij të ngushëllimit shkruan se, “Arzien do ta kujtojmë gjithmonë si një aktiviste e asambliste e përkushtuar dhe punëtore e palodhshme”

“Ngushëllime familjes Nuhiu dhe të gjithë atyre që e njohën!” shkruan Hoxhaj në Facebook.

Telegrami i plotë i ngushëllimit:Të ngjashme