Ilir Morina lirohet nga pozita e drejtorit në Agjencinë për Mbrojtjen e Mjedisit

Prishtinë | 09 Qer 2021 | 11:09 | Nga Ekonomia Online

Ilir Morina është liruar nga detyra e Drejtorit Ekzekutiv në Agjencinë për Mbrojtjen e Mjedisit.

Morina këtë e bëri të ditur duke shtuar se ai e ka kërkuar këtë vet.

Ai ishte liruar nga detyra edhe vitin e kaluar më 1 tetor me vendim të ish-ministrit të ekonomisë dhe ambientit, Blerim Kuqit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme