Ish-u.d ministri i Financave rezulton pozitiv me Covid-19

Prishtinë | 07 Pri 2021 | 21:42 | Nga Ekonomia Online

Ish- ushtruesi i detyrës së ministrit të Financave, Agim Krasniqi, ka rezultuar pozitiv në Coronavirus.

Krasniqi tha se simptomat e para nuk janë të lehta.

“Dje jemi testuar për COVID-19 me gjithë familjen pas paraqitjes se simptomave te pare dhe sot IKSHPK na njoftoj se gjithë familja kemi rezultuar pozitiv. Simptomat e para nuk janë edhe aq te lehta, andaj bëni kujdes në respektim të masave të propozuara nga IKSHPK.

Shëndet për ju dhe familjet e juaja!”, ka shkruar ai.

Të ngjashme