Ja komenti i djalit të Fatmir Limajt, pas vendimit të Gjykatës (Foto)

Prishtinë | 24 Nën 2017 | 16:54 | Nga

Zv/kryeministri, Fatmir Limaj dhe të tjerët janë shapallur të pafajshëm për të gjitha pikat e aktakuzës në rastin e MTPT-së.

Ish-ministri, Fatmir Limaj, dhe katër të akuzuarit e tjerë janë shpallur të pafajshëm për të gjitha pikat e aktakuzës në rastin e njohur si MTPT.

Ndëresa pas vendimit të Gjykatës, ka reaguar djali i Famir Limajt, Durimi, i cili ishte prezent edhe në seancë ku u dha vendimi.

“I pafajshëm në të gjitha akuzat”, ka shkruar Durimi në Twitter para pak minutash.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme