Kërcënonte dhe ngacmonte femrat në rrjetet sociale, përfundon prapa grilave

Prishtinë | 20 Dhj 2018 | 10:27 | Nga Ekonomia Online

Dje në Prishtinë është arrestuar një person pasi që i njëjti kishte kërcënuar dhe ngacmuar dy femra e një mashkull përmes rrjeteve sociale.

Në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë dje është arrestuar një person pasi që i njëjti në vazhdimësi përmes rrjeteve sociale kishte kërcënuar dhe ngacmuar dy femra e një mashkull.

Siç bën të ditur Policia e Kosovës, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme