Kërkohet ndihmë për Bedri Kadrinë, i cili u aksidentua para disa ditëve

Prishtinë | 02 Tet 2019 | 12:34 | Nga Ekonomia Online

Familjarët e Bedri Kadrisë kanë kërkuar ndihmë financiare nga qytetarët për shërimin e djalit të tyre.

Bedri Kadrija si pasojë e një aksidenti me motoçikletë ka mbetur i pa lëvizur dhe aktualisht ai është në gjendje kome. Ai gjendet në njërin nga spitalet në Maqedoninë e Veriut dhe shuma të cilën e kërkon spitali për trajtimin e tij është e papërballueshme për familjen.

Në ndihmë të Bedri Kadrisë, kanë dalë edhe grupi “Marakli t’kerreve”, të cilët kanë organizuar një takim i cili do të mbahet sonte në ora 19:00 në Veternik, ku do të mblidhen fondet për të, transmeton Telegrafi.

Më poshtë informatat e nevojshme se si mund ta ndihmoni Bedri Kadrinë:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme