Këshilli Konsultativ për Komunitete shqyrton planin e punës për vitin 2019

Prishtinë | 27 Dhj 2018 | 14:25 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Këshilli Konsultativ për Komunitete i cili është në kuadër të Zyrës së Presidentit të Kosovës ka mbajtur mbledhjen e radhës.

Në mbledhje do të shqyrtohet dhe miratohet propozimi i Planit Vjetor të punës për vitin 2019.

Takimi nuk ka qenë i hapur për media, raporton Ekonomia Online.

Lexo më shumë:

Të ngjashme