Komuna e Suharekës vazhdon mbajtjen e takimeve me qytetarë

Prishtinë | 17 Qer 2021 | 17:39 | Nga Ekonomia Online

Si çdo të enjte, Komuna e Suharekës ka vazhduar mbajtjen e takimeve me qytetarë.

Nënkryetarja e Komunës së Suharekës, Mihrije Suka, ka mbajtur takimet me qytetarë. Të shumtë janë qytetarët të cilët i ka takuar nënkryetarja znj.Suka, lidhur me nevojat që ata i kanë, për gjendjen ekonomiko-sociale si dhe për infrastrukturë rrugore.

Nënkryetarja znj.Suka, po i dëgjon kërkesat e tyre dhe sipas mundësive që ka Komuna, mundohet që t’i dalë në ndihmë qytetarëve.

May be an image of 1 person, sitting and indoor
May be an image of 1 person, sitting and indoor

Të ngjashme