Ahmeti prezanton projektet e realizuara në Hajvali

Prishtinë | 15 Nën 2019 | 11:18 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka treguar se në rrugën kryesore të fshatit Hajvali projekti ka përfunduar me sukses.

Postimi i plotë:

“Rruga kryesore e fshatit Hajvali është edhe një investim dhe projekt infrastrukturor i rëndësishëm i realizuar me sukses”.

“Punimet dhe sinjalizimi  në rrugën “Dëshmorët e Gollakut” kanë përfunduar”

Fotografia e Shpend A. Ahmeti

Të ngjashme