Aksident mes kamioni dhe veturës në Prizren

Prishtinë | 06 Kor 2019 | 14:26 | Nga Ekonomia Online

Një aksident trafiku ka ndodhur rrugën Prizren-Therandë.

Në aksident është përfshirë një kamion edhe një automjet.

Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“Në dalje të autostradës në veri në drejtim të Prizrenit, ka ndodhur një aksident mes një kamioni dhe një automjeti, lëndime të lehta kanë marrë disa persona të cilët kanë refuzuar të marrin tretman mjekësor pasi që lëndimet ishin të lehta”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme