Armend Muja zgjedhet kryetar i VV-së në Mitrovicë

Prishtinë | 26 Sht 2022 | 17:08 | Nga Ekonomia Online

Deputeti Armend Muja, është zgjedhur kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë.

Kjo u bë e ditur nëpërmjet një njoftimi nga Qendra e VV-së në këtë qytet.

Sipas këtij njoftimi kryetare e Gruas është zgjedhur deputetja Arjeta Fejza, si dhe kryetar i Rinisë, Lorik Hysenaj.

“Kryetar i qendrës është zgjedhur, Armend Muja.
Kryetare e GVV në qendër është zgjedhur, Arjeta Fejza.
Kryetar i RVV në qendër është zgjedhur, Lorik Hysenaj”.

Të ngjashme