Asamblisti i VV-së në Podujevë shpërthen ndaj Shpejtim Bulliqit

Podujevë | 03 Gus 2022 | 16:00 | Nga Ekonomia Online

Në grupin e të pakënaqurve me qeverisjen e Shpejtim Bulliqit në komunën e Podujevës, është shprehur edhe një asamblist i Lëvizjes Vetëvendosje në këtë komunë.

Sipas asamblistit Ragip Fetahu, qeverisja e PDK-së, LDK-së dhe tash LVV-së është korruptive në komunën e Podujevës.

Reagimin e ka bërë në profilin e tij në Facebook, duke shtuar se nuk kanë faj të rinjtë që largohen nga Kosova.

Postimi i tij i plotë:

Të ngjashme