Autobusi i Trafikut Urban tani do të shkojë edhe në Bërnicë

Prishtinë | 18 Nën 2019 | 15:07 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se linja 3 Mati-Bardhosh e autobusit të trafikut urban do të qarkullojë edhe nëpër fshatin Bërnicë e Ulët, përcjell Ekonnomia Online.

Lidhur me orarin e qarkullimit të autobusëve mund ta gjeni në webfaqen e Trafikut Urban.

Postimi i plotë:

Linja 3 Mati-Bardhosh e autobusit të Trafikut Urban, tash e tutje do të qarkullojë edhe nëpër fshatin Bërnicë të Ulët.

Informatat e hollësishme për linjat dhe orarin e qarkullimit të autobusëve mund të i merrni në webfaqen e Trafikut Urban www.trafikurban-pr.com ose duke e shkarkuar aplikacionin Trafiku Urban për Android dhe IOS.

Linja 3 Mati-Bardhosh e autobusit të Trafikut Urban, tash e tutje do të qarkullojë edhe nëpër fshatin Bërnicë të…

Gepostet von Shpend Ahmeti am Montag, 18. November 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme