Bali Muharremaj merr detyrën, do të jem kryetar i të gjithëve

Suharekë | 12 Dhj 2017 | 12:08 | Nga

Kryetari i ri i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka pranuar sot detyrën e të parit të Komunës nga ish kryetari Asllanaj.

Ai me këtë rast ka deklaruar se do të jem kryetar i të gjithë qytetarëve, pa dallim përkatsie politike. Do të vazhdojë projektet e mbetura dhe do të angazhohem për të mirën e qytetarëve”.

Me këtë rast ai ka bërë publike edhe emrin e nënkryetarit të Komunës që do të jetë Mihrije Suka, profesoreshë e Shkollës profesionale “Avdyl Ramaj” dhe kryetare e Forumit të Gruas së AAK-së dega në Suharekë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme