Bali Muharremaj vazhdon takimet e rregullta me qytetarë

Prishtinë | 01 Gus 2019 | 12:26 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka hapur edhe sot dyert për qytetarët e kësaj komune, raporton Ekonomia Online.

Ai ka ripërsëritur qëndrimin e tij se kërkesat e qytetarëve duhet të adresohen në institucione përkatëse.

Postimi i plotë:

Takimet me qytetarë i kam të vazhdueshme dhe jam i interesuar që kërkesat e tyre të adresohen në institucionet përkatëse.

Jam i angazhuar që besimin e tyre ta rrisë dhe këtë do ta dëshmoj me punë.

Bali Muharremaj

Fotografia e Bali Muharremaj
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme