Dorëhiqet Xhevat Demaj, kryetari i nëndegës së LDK-së në Vrellë të Istogut

Prishtinë | 06 Kor 2019 | 17:49 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i nëndegës së LDK-së në Vrellë të Istogut, Xhevat Demaj, ka dhënë dorëheqje nga posti i tij në këtë parti.

Me anë të një postimi në Facebook, ai ka mes tjerash thënë se gjatë zgjedhjeve për kryetar, delegatët ishin të frustruar dhe të kërcënuar për vende të punës, si dhe bëri edhe krahasime me Korenë e Veriut.

Në fotografinë e mëposhtme mund të shihni postimin e tij të plotë:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme