Inaugurohet stadiumi i qytetit të Lipjanit

Prishtinë | 17 Tet 2016 | 14:57 | Nga

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, ka inauguruar sot rregullimin e sheshit “Adem Jashari” dhe  stadiumin e qytetit të Lipjanit, “Sami Kelmendi”.

Ai përmes profilit të tij në rrjetin social Facebook, ka uruar të gjithë qytetarët e këtij vendi.

“Sot inauguruam fillimin e punimeve në dy projekte shumë të rëndësishme, në rregullimin e sheshit “Adem Jashari” dhe stadiumit të qytetit “Sami Kelmendi”

Urime qytetarë i gëzofshim”, kështu ka shkruar Ahmeti në Facebook.


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme