Ishte arë e pashfrytëzuar, sot park i bukur me plot lodra

Prishtinë | 22 Tet 2019 | 12:42 | Nga Ekonomia Online

Suhareka vazhdon të investojë shumë në fshatra. Bali Muharremaj sapo ka publikuar pamjet e ndërtimit të një parku të bukur në fshatin Sallagrazhdë.

Një arë djerrinë dhe të pashfrytëzuar është rikthyer në një park lodrash për fëmijë.

“Ndryshimi sigurisht se po vërehet.

Një park i ri me kushte moderne për të gjitha gjeneratat, do të përurohet shumë shpejtë në Sallagrazhdë”, shkruan Muharremaj në njoftim./Indeksonline/

Të ngjashme