Ja si hajnat tentojnë të grabisin pompën e derivateve në Ferizaj(VIDEO)

Ferizaj | 14 Qer 2017 | 18:04 | Nga

Persona të panjohur kanë tentuar të plaçkitin një pompë të derivateve mbrëmjen e kaluar në Ferizaj.

Rastin për Klan Kosova e ka konfirmuar dhe Basri Shabani, Zëdhënës Drejtor i Policisë së Ferizajt tha se hetimet rreth këtij rasti janë duke vazhduar.

Më poshtë mund të shihni momentin kur dy grabitësit dështojnë të vjedhin gjërat për të cilat ishin nisur:

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme