Komuna e Prishtinës shpërndan shujtat nga ora 17:00 në Tophane e Aktash, bën apel të mbahet distanca

Prishtinë | 24 Mar 2020 | 13:56 | Nga Ekonomia Online

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se gjatë pasditës të së martës do të shpërndajë shujtat në dy lokacione të ndryshme.

Kumuna përmes njoftimit ka bërë thirrje qytetarëve që të mbajnë distancën mes tyre, derisa do të shërbehen.

“Pas vendimit të mbrëmshëm të Qeverisë së Kosovës, sot shujtat do të shërbehen prej orës 17:00 në dy lokacionet, Tophane e Aktash. Ju rikujtojmë që është e domosdoshme mbajtja e distancës sociale të personave që shërbehen me këto shujta. Shëndet për të gjithë dhe ju falemnderit për mirëkuptimin! #bashkë do të e tejkalojmë më lehtë këtë sfidë! #rriNshpi”, thuhet në njoftimin e Komunës së Prishtinës.

Të ngjashme