Latifi takon qytetarët, thotë se mënyra më e mirë për të qenë afër tyre

Prishtinë | 16 Jan 2020 | 17:38 | Nga Ekonomia Online

Ashtu sikurse gjatë vitit 2019-të edhe gjatë vitit 2020-të, kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka vazhduar takimet me qytetarë të cilët janë interesuar të takojnë kryetarin në zyrën e tij dhe t’a njoftojnë për kërkesat dhe hallet e tyre.

Kryetari, ka caktuar ditën e enjte nga ora 13:00 deri në ora 15:00, për ti pritur qytetarët.

Latifi ka thënë se takimet e tilla janë mënyra më e mirë për të qenë më afër qytetarëve.

Të ngjashme