Muharremaj i gëzohet fillimit të punimeve të rrugës “Malësia e Madhe”

Prishtinë | 06 Gus 2019 | 09:10 | Nga Ekonomia Online

Ka nisur fillimi i rrugës “Malësia e Madhe” në Suharekë,shkruan EkonomiaOnline.

Kryetari i Suharekës Bali Muharremaj, përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook ka njoftuar se në fshatin Shirokë të kësaj komune ka filluar ndërtimi i rrugës “Malësia e Madhe”.

Shkrimi i plotë:

Në Shirokë sot filluam ndërtimin e Rrugës “Malësia e Madhe” e cila do të ketë rëndësi të madhe për banorët.

Ne do të jemi në teren në zbatimin dhe realizimin e projekteve.

Bali Muharremaj

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme