Muharremaj takon qytetarët, thotë se u shërben të gjithëve pa dallime

Prishtinë | 10 Sht 2019 | 10:32 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka takuar qytetarët e kësaj komune për të biseduar me ta rreth nevojave dhe problemeve që ata kanë.

Muharremaj tha se është kryetar i të gjithëve pa dallime dhe shqetësimet e tyre i dëgjon me vëmendje.

Postimi i plotë i Muharremajt:

Unë jam kryetar i të gjithëve dhe u shërbej pa dallim.

Përkushtimin e kam gjithmonë dhe secilin shqetësim të tyre e dëgjoj me vëmendje.

Bali Muharremaj

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme