Muharremaj uron festën e Krishtlindjes

Prishtinë | 24 Dhj 2019 | 16:39 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Suharekës Bali Muharremaj ka uruar qytetarët me rastin e festës së Krishtlindjes duke uruar shëndet, lumturi e paqe në familje.

“Më lejoni që me rastin e Festës së Krishtlindjes, të ju përcjellë urimet më të përzemërta për ju dhe familjen tuaj.

Festa e Krishtlindjes ju sjelltë shumë shëndet, lumturi, paqe dhe bekime në familjen tuaj.

Gëzuar për shumë mote!”

Të ngjashme