Nga e mërkura Palestra dhe Stadiumi i qyetetit të Deçanit, fillon punën me orar të plotë për termine të stërvitjeve

Prishtinë | 27 Kor 2021 | 17:21 | Nga Ekonomia Online

Nga e mërkura Palestra dhe Stadiumi i qyetetit të Deçanit, do të fillojë punën me orar të plotë për terminë të stërvitjeve.

Kjo është bërë e ditur përmes një postimi nga kryetari i kësaj komune Bashkim Ramosaj.

Postimi i plotë:                

Të dashur qytetarë, ju njoftoj se, nga nesër ditë e mërkure, dt.28/07/2021, Palestra dhe Stadiumi i Qytetit të Deçanit, do të fillojnë punën me orar të plotë për termine!

Për termine të rekreacionit dhe stervitjeve, mund të kontaktoni personat përgjegjës:

Kastriot Himaj-044960833

Leotrim Berisha-044300324

Të ngjashme