Përparim Rama në Londër, me familje takon Dua Lipën

Prishtinë | 03 Maj 2022 | 19:09 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Perparim Rama, bashkë me famijlen e tij ka shkuar sërish në Londër të Britanisë së Madhe.

Ai me gruan Kristalen dhe vajzën Arrën, ishin në koncertin e Dua Lipës.

Në disa ‘story’ të publikuara nga Kristalja, Rama dhe vajza e tij shihen tej mase të lumtur dhe duke e shijuar koncetin e Lipës e cila performonte në sallën “02 Arena”.

Më pas, ata ishin takuar edhe nga afër me Dua Lipën.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme