Postimi prekës i babait të vogëlushes nga Kaçaniku që vdiq sot

Prishtinë | 06 Shk 2022 | 16:45 | Nga Ekonomia Online

Lorena Mezaraja ka ndërruar jetë sot pasi ishte duke u trajtuar në një spital në Turqi.

E disa fjalë për të, i ndau babai i saj në një postim në Facebook.

Babai i Lorenës, Alberti ka shkruar se ishte pranë saj gjithmonë edhe kur ishte në gjumë.

Ai gjithashtu tha se nuk mund ta kundërshtojë vendimin e Zotit dhe do ta dojë deri në përjetësi të bijën.

“Pusho e qete bija ime tash jam i sigurt që nuk të dhemb askund, zoti të lindi dhe të mori, e s’kemi të drejt të kundërshtojmë këtë gjë, për gjithë këto vite isha pranë teje, qoftë edhe në gjumë por fati jot ishte kështu, të kam dashtë dhe do të dua deri në përjetësi, prehu ne paqe dhe ngushëllime gjithë familjes”, ka shkruar ai.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme