Rama i dhuroi Gjukanoviqit “Çelësin e Qytetit”

Prishtinë | 18 Maj 2022 | 16:11 | Nga Lindita Berisha Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviq, ka vizituar Komunën e Prishtinës me ç’rast u prit nga kryetari Përparim Rama, raporton Ekonomia Online.

 Rama ia ka dhuruar presidentit Gjukanoviq “Çelësin e Qytetit”, në shenj nderimi dhe respekti për kryetarin shumëvjeçar të Malit të Zi.

Lexo më shumë:

Të ngjashme